Vysokonapäťové krúžkové elektromotory H17R-SR

VN elektromotor krúžkový
Typ elektromotora: H17R-SR
Rozsah výkonu: 132kW – 2000kW
Veľkosti rámu: 280 mm – 560 mm
Póly: 2 – 24
Napätie: 380 V – 13 800 V
Materiál rámu: liatinový (na žiadosť zváraný)
Ochrana: IP55, IP65, IP67
Chladenie: IC411
Montáž: B3, B35, V1, IM V15
Príslušenstvo: PT100, PTC a ďalšie tepelné prvky možno zvoliť na ochranu ložísk a vinutia, ohrievačov, antivibračných senzorov a ďalších

VN krúžkové elektromotory H17R-SR – špeciálna séria v kompaktnom ráme s vinutým rotorom

Vysokonapäťové krúžkové elektromotory H17R-SR patria medzi profesionálnu sériu motorov určených do tých najnáročnejších priemyselných podmienok. Vyrábajú sa v množstve rôznych prevedení s rozsahom výkonov od 132kW až do 2000kW. Každý motor prispôsobíme na mieru požiadavkám a potrebám zákazníka.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať emailom na:

predaj@vyboelectric.eu

alebo telefonicky na:

+421 944 105 361

VN elektromotory série H17R-SR (krúžkové)

Krúžkové motory s chladením IC411 skladom. Vyrábame a dodávame krúžkové motory po celom svete s rýchlym dodaním za rozumné ceny. Nižšie nájdete podrobnejšie technické špecifikácie týchto motorov. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte ďalšie informácie o našom sortimente elektromotorov. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom. Kontaktné údaje nájdete v hlavičke našej webovej stránky.

Krúžkové elektromotory s výkonom až do 2000kW

Naše krúžkové motory so patria v súčasnosti medzi najkvalitnejšie dostupné na trhu. Sú vyrábané modernými metódami z kvalitných a odolných materiálov. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich motorov, neváhajte sa opýtať. Naši zamestnanci vám radi odpovedia na vaše otázky a pomôžu vám vybrať váš úplne nový elektromotor. Vždy sa snažíme sa mať na sklade čo najviac elektromotorov. Týmto spôsobom dokážeme odoslať objednávky zákazníkom vo veľmi krátkom čase. Uvedomujeme si tiež, že každý zákazník je iný a každá aplikácia má iné potreby. Preto vyrábame elektromotory na mieru podľa vašich špecifických požiadaviek. Dajte nám vedieť, čo presne hľadáte, a my to vám pomôžeme to nájsť.

VN krúžkové elektromotory H17R-SR od VYBO Electric

Krúžkové elektromotory od VYBO Electric splnia všetky vaše prevádzkové potreby. Sú veľmi spoľahlivé, precízne zložené a premyslené do najmenšieho detailu. Svojou vysokou efektivitou a výdržou si získali nejedného zákazníka. Pre kompletnú ponuku štandardných výkonových typov nás prosím kontaktujte. Radi vám poskytneme bližšie informácie ako aj technické dáta k motorom, ich rozmerové výkresy či fotografie. Zákazník je pre nás na prvom mieste a vždy spravíme všetko čo je v našich silách, aby bol u nás spokojný.

Výhody krúžkových elektromotorov H17R-SR IC411

Výber elektromotora od VYBO Electric je vždy tou správnou voľbou. Tu je niekoľko výhod, prečo sa oplatí vybrať si nás:
– Široká škála vysokonapäťových krúžkových motorov
– Najlepší pomer ceny a kvality
– Vysoká účinnosť
– Minimálne vibrácie
– Kompaktný dizajn
– Rôzne doplnky
– Robustný rám
– Vlastné rozmery
– Nízka hlučnosť
– Vysoko kvalitné ložiská s dlhou životnosťou
– Veľa spokojných zákazníkov z celého sveta

Comments are closed.