Vysokonapäťové elektromotory H27R modulárny rám

VN motory VYBO electric
Typ elektromotora: H27R (s kotvou na krátko)
Rozsah výkonu: 132kW – 20000kW
Veľkosti rámu: 355 mm – 1000 mm
Napätie: 2000 V – 13800 V
Materiál rámu: zváraný oceľový rám
Ochrana: IP44, IP54, IP55, IP65, IP67
Chladenie: IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W, IC01, IC06
Montáž: B3, B35, V1, IM V15
Možnosti: Špeciálne vinutie pre použitie FM, môže podporovať niekoľko druhov napätia a frekvencie
Príslušenstvo: PT100, PTC a ďalšie tepelné prvky možno zvoliť na ochranu ložísk a vinutia, ohrievačov, antivibračných senzorov a ďalších

Vysokonapäťové elektromotory H27R s kotvou na krátko

Vysokonapäťové elektromotory H27R s kotvou na krátko patria medzi profesionálnu sériu motorov určených do tých najnáročnejších priemyselných podmienok. Vyrábajú sa v množstve rôznych prevedení s rozsahom výkonov od 132kW až do 20000kW. Každý motor prispôsobíme na mieru požiadavkám a potrebám zákazníka.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať emailom na:

predaj@vyboelectric.eu

alebo telefonicky na:

+421 944 105 361

VN elektromotory série H27R – modulárny rám

VN elektromotory série H27R s modulárnym rámom s kotvou na krátko patria medzi populárnu sériu motorov. Ide o robustné motory s veľkými výkonmi, ktoré sa uplatňujú najmä v náročných priemyselných aplikáciách. Pre našich zákazníkov sú k dispozícii aj prevedenia na použitie s frekvenčnými meničmi. Frekvenčné meniče (FM-VFD) vo všeobecnosti poskytujú ešte vyšší stupeň účinnosti a presnejšie riadenie procesu v kvadratických aplikáciách alebo aplikáciách s konštantným krútiacim momentom. Prevedieme vás celým procesom od výberu motora až po jeho úspešné zapojenie vo vašej prevádzke. Na našich odborníkov sa môžete spoľahnúť.

Elektromotory s kotvou na krátko s výkonom až do 20000kW

VYBO Electric vysokonapäťové elektromotory s kotvou na krátko – maximálna kvalita a maximálna flexibilita s modulárnym rámom. Naše vysokonapäťové motory H27R sú dostupné prakticky v každej mysliteľnej konfigurácii a ponúkajú výkon v rozsahu až do neuveriteľných 20000 kW. Ich využitie je širokospektrálne, keďže sú prispôsobiteľné. Hneď na úvod si môžete zvoliť viacero základných parametrov, ktoré bude váš motor spĺňať. Je preto veľmi dôležitý ich správny výber. Ide najmä o výkon, napätie, triedu ochrany či chladenie.

VN elektromotory H27R (modulárny rám) – VYBO Electric

Naše motory série H27R s kotvou na krátko majú vysokú hustotu výkonu a sú veľmi spoľahlivé. Vysoká hustota výkonu znamená, že pre daný výkon môžete často použiť motor o veľkosť rámu menší ako pri bežných produktoch. Táto kompaktnosť pomáha motorom lepšie sa prispôsobiť rôznym aplikáciám, a to aj pri obmedzenom priestore. Motory sa vyrábajú podľa vašich požiadaviek a sú maximálne prispôsobiteľné. Ak máte špeciálne požiadavky, stačí sa informovať o možnosti ich implementácie. Prispôsobiteľné je prakticky všetko. Máme pripravenú komplexnú dokumentáciu s výkresmi a údajmi o elektrickom výkone každého motora. Podpora VYBO Electric vám je kedykoľvek k dispozícii.

Výhody elektromotorov H27R s kotvou na krátko

Toto je zopár výhod VN elektromotorov H27R s kotvou na krátko od VYBO Electric:
– minimálne vibrácie
– vstavané funkcie údržby znižujú prestoje a náklady na nečinnosť
– motory používajú stovky spokojných zákazníkov po celom svete, môžete sa na ne spoľahnúť
– vysoká kvalita výroby
– vinutie a ložisko PT100
– údaje o výkone, výkresy a ďalšie informácie sú ľahko a rýchlo dostupné
– vsuvka SPM na meranie rázových impulzov v každom valivom ložisku

Comments are closed.