Generátory a motory gigantických výkonov

motory s veľkým výkonom
Typ elektromotora: H30R
Rozsah výkonu: 5000kW – 30000kW
Veľkosti rámu: 355 mm – 1500 mm
Napätie: 3000 V – 13 800 V
Počet pólov: 2 – 40
Materiál rámu: zváraný rám
Ochrana: IP55
Chladenie: IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W, IC01, IC06
Montáž: B3, B35, V1, IM V15
Frekvencia: 50Hz, 60Hz a iná
Možnosti: Špeciálne vinutie pre použitie FM, môže podporovať niekoľko druhov napätia a frekvencie
Príslušenstvo: PT100, PTC a ďalšie tepelné prvky možno zvoliť na ochranu ložísk a vinutia, ohrievačov, antivibračných senzorov a ďalších

Elektromotory gigantických výkonov

Vysokonapäťové elektromotory gigantických výkonov H30R patria medzi profesionálnu sériu elektromotorov určených do tých najnáročnnejších priemyselných podmienok. Vyrábajú sa v množstve rôznych prevedení s rozsahom výkonov od 5000kW až do neuveriteľných 30000kW. Každý elektromotor prispôsobíme na mieru vašim požiadavkám a potrebám.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať emailom na:

predaj@vyboelectric.eu

alebo telefonicky na:

+421 944 105 361

Motory gigantických výkonov a generátory

Vysokovýkonné motory a generátory sú skladom. Prichádzajú v rôznych spôsoboch chladenia a napätí. Rýchlo vyrábame a exportujeme vysokovýkonné elektromotory do celého sveta. Viac technických podrobností o týchto vysokokvalitných motoroch nájdete vyššie. Ak sa chcete dozvedieť viac o našej ponuke, pošlite nám e-mail. Tešíme sa na vašu správu. Vysokovýkonné motory sú dostupné v rôznych veľkostiach a výkonnostných úrovniach. Pre viac informácií o aktuálnej skladovej situácii nás prosím kontaktujte. Náš sklad je jedným z najväčších svojho druhu na Slovensku. Vďaka tomu sme schopní rýchlo vybavovať všetky vaše objednávky. Uvedomujeme si tiež, že každá aplikácia má svoj vlastný súbor požiadaviek a že každý zákazník je výnimočný. Výsledkom je, že vyrábame aj motory, ktoré je možné prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám. Dajte nám vedieť, čo hľadáte, a my urobíme všetko pre to, aby ste to dostali.

Vysokonapäťové elektromotory s obrovským výkonom až do 30000kW

Dodávame vysokovýkonné motory oceliarňam, elektrárňam, kanalizačným systémom, veľkým priemyselným firmám v širokom spektre priemyselných odvetví a ďalším. Naše motory pre stredné a vysoké napätie patria v súčasnosti medzi najlepšie na trhu. Sú vyrobené z materiálov s dlhou životnosťou pomocou najnovších dostupných technológií. Na našej stránke nájdete tiež fotogalériu týchto pôsobivých elektromotorov. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich motorov, neváhajte nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. Kontaktné údaje nájdete nad týmto textom alebo na stránke Kontakt. Náš kvalifikovaný personál vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky a čo najskôr vás prevedie procesom výberu vášho nového elektromotora.

VN elektromotory veľkých výkonov a generátory VYBO Electric

Séria H30R: vysokovýkonné trojfázové stredne a vysokonapäťové elektromotory. Zákazníci majú k dispozícii nasledujúce chladiace riešenia: IC611, IC616, IC666, IC81W, IC86W, IC01 alebo IC06. Tieto motory sa dodávajú v rôznych veľkostiach rámu, od 355 mm do 1500 mm. Rámy sú vyrobené zo zváranej ocele. Výkon sa pohybuje medzi 5000 a 30000 kW. Napätie môže byť medzi 3000V a 13800V. K dispozícii je krytie IP55. B3, B35, V1 a V15 sú predvolené možnosti montáže. Počet pólov môže byť medzi 2 a 40. Frekvencia je štandardne nastavená na 50 Hz alebo 60 Hz, ale je možné ju zmeniť podľa vašich potrieb. Na požiadanie sú k dispozícii aj PTC, PT100, ohrievače vinutia a ďalšie príslušenstvo a vylepšenia. Bližšie informácie Vám poskytne náš odborný personál. Kedykoľvek nás môžete kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. S radosťou očakávame vaše telefonáty a e-maily.

Veľké elektromotory a generátory na zakázku

Vysokovýkonné elektromotory a generátory VYBO Electric sú perfektnou voľbou. Tu je niekoľko dôvodov, prečo nebudete ľutovať, že ste si vybrali nás:

– Najkonkurencieschopnejší pomer ceny a kvality
– Motory s vysokým výkonom
– Veľmi rýchla komunikácia
– Extra pevné rámy
– Rozmery je možné upraviť podľa vašich potrieb
– Ložiská vysokého stupňa spoľahlivosti a dlhej životnosti
– Množstvo spokojných zákazníkov z celého sveta
– Elektromotory sa dodávajú v rôznych veľkostiach, pre stredné aj vysoké napätie
– Úroveň hluku je nízka, rovnako ako vibrácie
– Široká škála príslušenstva

Comments are closed.