Pohony pre mlynčeky na mäso

Komplety pre mlynčeky na mäso

VYBO Electric ako jedna z mála firiem zaoberajúca sa predajom elektromotorov má v ponuke už zostavené komplety pre pohony mlynčekov na mäso. Každý komplet je zložený z elektromotora a prevodovky. Vyberte si komplet s napájaním na 230 V alebo 400 V a potom sa rozhodnite na základe výstupu a potrebného výkonu. Na výber máte čelný výstup (s čelnou prevodovkou) alebo bočný výstup (so šnekovou prevodovkou).

Doplnkové príslušenstvo

Ku kompletom si môžete doobjednať aj príslušenstvo ako výstupný hriadeľ alebo frekvenčný menič. Menič vám plynulou reguláciou otáčok pomôže prispôsobiť pohon vašim aktuálnym požiadavkám. Reguláciou rýchlosti získate okrem lepšej optimalizácie vášho výrobného procesu aj energeticky úspornejšiu prevádzku.

Prečo si kúpiť u nás

U nás nakupujete za najvýhodnejšie ceny na trhu. Okrem toho máte montáž elektromotora a prevodovky V CENE. Výhodou je tiež skutočnosť, že preplácame takmer polovicu z ceny poštovného. Keďže držíme tisícky produktov skladom, váš tovar expedujeme takmer okamžite po obdržaní objednávky, čo vám zaručuje veľmi rýchle doručenie.