Frekvenčné meniče A200

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Frekvenčné meniče A200 sú jednoduchým a spoľahlivým spôsobom, ako optimalizovať výkon vášho elektrického pohonu. Ide o najlepšie univerzálne nízkonapäťové frekvenčné meniče v danej cenovej kategórii.

Technické vlastnosti frekvenčných meničov A200

S našimi frekvenčnými meničmi A200 získate množstvo pokročilých funkcií pre maximálnu efektivitu. Výstupná frekvencia je v rozsahu 0 až 300 Hz, ovládací panel má vlastný potenciometer, meniče majú vstavaný regulátor PID a IPM modul novej generácie s viacerými ochrannými funkciami. A200 ponúka tiež podporu analógového vstupu a možnosť vypnutia chladiaceho ventilátora zmenou parametra.

Rýchle doručenie s frekvenčnými meničmi A200

Naši zákazníci vedia, že rýchlosť dodania je kľúčová. S frekvenčnými meničmi A200 z našej ponuky zabezpečíme rýchle a spoľahlivé doručenie, aby vaše projekty nezastali.

Záruka spokojnosti od VYBO Electric

Dôverujte nám, že vaše investície do našich frekvenčných meničov sú chránené. S našou dlhodobou zárukou spokojnosti sme tu, aby sme vás podporili po celú dobu používania našich produktov.

Frekvenčné meniče A200 od VYBO Electric sú spoľahlivým partnerom na ceste k optimálnemu výkonu a efektívnemu riadeniu vašich elektrických systémov. S našimi technickými vlastnosťami, rýchlym doručením a zárukou spokojnosti môžete mať istotu, že ste našli správne riešenie pre svoje potreby.